Залишити звернення
1 лютого
Едуард Прощук: Спорт не існує поза війною чи політикою

Народний депутат України Едуард Прощук звернувся до міжнародної спортивної спільноти із закликом не допускати російських та білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх 2024 у Парижі.

Нагадаємо, що раніше Міжнародний олімпійський комітет розпочав консультації щодо допущення росіян і білорусів на міжнародну арену.

«Дозвіл на участь російських та білоруських спортсменів в Олімпійських іграх – це крок до прийняття російської агресії та вбивств українців. Поки росія веде війну з Україною, а білорусь сприяє їй в цьому: російським та білоруським спортсменам не місце у міжнародному спорті. Єдиний публічний привід за якого росіяни можуть приїжджати в Європу – це міжнародний трибунал», – зазначає у відео Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!