Залишити звернення
24 січня
Вихованці Академії боротьби Прикарпаття ім. Василя Федоришина здобули призові місця на Чемпіонаті України

Впродовж 19-22 січня 2023 року в Ужгороді відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків U-23. Вихованці Академії боротьби Прикарпаття ім. Василя Федоришина вибороли почесні місця. Народний депутат від Калущини та Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук привітав хлопців з призовими місцями.

«Щиро вітаю з успіхом вихованців Академії боротьби Прикарпаття ім. Василя Федоришина, батьків спортсменів та тренерський склад. Для нас здобутки вихованців – крок до перемоги України. Дякую воїнам ЗСУ за те, що спортсмени мають можливість виборювати право відстоювати честь України на чемпіонатах Європи та світу», – Едуард Прощук.

В Академії боротьби Прикарпаття з’явилася власна бібліотека з українською та зарубіжною літературою. Створили її завдяки ініціативі та підтримці народному депутату Олегу Бондаренку.

«Неодноразово наголошував, що в Академії боротьби наші вихованці тренують не тільки свою силу і вправність, а й розум, та всебічно розвиваються. Тепер тут ми маємо куточок із літературою. Дякую за реалізацію гарної ідеї колезі, народному депутату Олегу Бондаренку», - зазначає Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!