Залишити звернення
12 січня
Едуард Прощук: Рухаємося далі в частині синхронізації нашого законодавства із законодавством ЄС

Вектор розвитку України залишається незмінний. У ВРУ проголосували ряд євроінтеграційних законопроєктів, серед яких ЗУ №6478.

«Законопроєкт №6478 врегулює схему нецентралізованого водовідведення, якою користується більшість сіл України. Це допоможе зберегти ґрунти, річки та моря від забруднень», - коментує Едуард Прощук.

У Верховній Раді проголосували такі законопроєкти:

- 0171 – ратифікацію Угоди з ЄС про участь України у програмі «EU4Health».

- 8087 – сприяння якісному вдосконаленню законодавства України у сфері кібербезпеки та захисту інформації.

- 5742 – впорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад.

- 5325 – розробка державних стандартів у сфері фізичної культури та спорту, а також встановлення норм та нормативів для надання послуг у цій сфері.

- 6364 – застосування сучасних підходів до профілактики, тестування і лікування ВІЛ відповідно до керівних документів ВООЗ.

- 6203 – вдосконалення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки.

- 8298 та 8299 – додаткова підтримка вітчизняної промисловості та бізнесу під час воєнного стану (запровадження податкових та митних пільг для промисловості).

- 8286 та 8287 – забезпечення електронної простежуваності обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!