Залишити звернення
26 грудня
Завдяки підтримці іспанського фонду вдалось передати генератори дитячим освітнім закладам Прикарпаття

У понеділок, 26 грудня представники команди народного депутата Едуарда Прощука передали у дитячі освітні заклади чотири генератори.

Як зазначає Едуард Прощук, обладнання вдалось забезпечити завдяки Благодійному фонду Іспанії Aga-Ucraína та Благодійному фонду «КОЛО».

«Наші діти мають бути в теплі, щоб не сталось. Радію, що нам разом вдалось це зробити. Як би ворог не хотів нас зламати, йому це не вдасться. Бо ми українці є одне в одного, а ще нас підтримує весь цивілізований світ. І я вдячний друзям за допомогу в нелегкий час та організацію процесу», – наголошує Едуард Прощук.

Генератори передали для «Інклюзивно-ресурсного центру» Галицької та Рогатинської міської ради; Черченської спеціалізованої школи Івано-Франківської обласної ради та Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!