Залишити звернення
22 грудня
Едуард Прощук: Українська молодь завжди була рушієм змін в країні

У четвер, 21 грудня, народний депутат України Едуард Прощук взяв участь в обласному молодіжному форумі «ТиЗміни» в Івано-Франківську.

Під час зустрічі з молоддю, народний депутат поділився досвідом роботи в Верховній Раді в умовах воєнного стану.

Як зауважує Едуард Прощук, українська молодь завжди була рушієм змін в країні і війна не стала винятком. Зараз молодь займає активну громадську позицію, волонтерить, тримає інформаційний фронт, генерують цікаві проєкти для своїх громад.

«Зміни, до яких ми зараз готуємо підґрунтя будуть впроваджувати уже ці молоді активні українці. І це велика відповідальність. Важливо, що молодь зараз робить все, що потрібно для перемоги. Українські діти – це інше покоління. Сміливе й допитливе, яке жадає змін та розвитку. На жаль, вони дуже швидко подорослішали через війну. Попри повітряні тривоги, перебої з електропостачання та інші складнощі, діти продовжують жити, вчитися і розуміти все, що відбувається»,– підкреслює Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!