Залишити звернення
13 грудня
Едуард Прощук: Парламент ухвалив важливі законопроєкти на підтримку підприємців

Верховна Рада продовжує активну роботу в умовах воєнного часу. Парламентарі на черговому засіданні проголосували законопроєкти спрямовані на підтримку підприємців.

Як зазначає народний депутат від Калущини Едуард Прощук, мова йде про законопроєкти 8196 та 8197 про сприяння відновлення енергетичної інфраструктури України. Зокрема, скасування ПДВ та мита на імпорт генераторів та іншого енергообладнання до травня 2023 року.

«Незважаючи на цілодобові роботи, які ведуться для відновлення енергетичної інфраструктури, ситуація все ж залишається складною через систематичні удари ворога. Всі ми розуміємо, що в особливо важкі умови через це потрапив бізнес. Тож на законодавчому рівні стараємось підтримати українських підприємців»,– зауважує Едуард Прощук.

Також у цей день Верховна Рада розглянула законопроєкти:

— 8245 — схвалення пропозицій щодо застосування персональних санкцій до спортсменів із рф.

— 8198 – особливості призначення пенсії особам, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де ведуться бойові дії.

— 6341 – основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

— 8224 - євроінтеграційний законопроєкт про національні меншини України.

— 0161 – ратифікація Рамкової угоди між Україною та Туреччиною про співробітництво в сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузях.

— 8158 – створення умов для збереження Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз».

— 8217 – підготовка військових капеланів у військових навчальних закладах та на військових факультетах вишів.

— 5369 – ліквідація скандального Окружного адміністративного суду міста Києва.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!