Залишити звернення
1 лютого
Цього року плануємо завершити добудову спорткомплексу Новицького ліцею – народний депутат Едуард Прощук

Впродовж 2020 року на Калущині планують завершити будівництво спорткомплексу Новицького ліцею.

Про це повідомив народний депутат Едуард Прощук під час роботи на виборчому окрузі.

«Ще одне із завдань, яке ставимо собі у 2020 році – завершити добудову спорткомплексу Новицького ліцею.

На цей проект виділено майже 19 мільйонів гривень, минулого року вдалось виконати робіт лише на чотири мільйони. Потрібно пришвидшити темп роботи, щоб використати залишок виділених коштів й завершити проект. Оскільки, використання державних коштів на місцях у поточному році напряму впливає на суму, яка буде виділена у наступному», – зазначив Едуард Прощук.

«Сподіваємось на підтримку та розуміння керівництва ОТГ. Вірю, що спорткомплекс Новицького ліцею стане одним із освітніх об’єктів, які цього року здадуть в експлуатацію. І діти зможуть займатись в новому та комфортному спортивному комплексі», – додав народний депутат.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!