Залишити звернення
5 грудня
Едуард Прощук: Перший крок для створення якісної системи водовідведення в Україні – це правова база

5 грудня відбулось засідання підкомітету питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Як результат народні депутати опрацювали та рекомендували винести на розгляд Екокомітету, а пізніше ВРУ законопроєкт № 6478 про водовідведення стічних вод населених пунктів.

Його мета — забезпечити міста якісним централізованим та нецентралізованим водовідведенням, яке б несло меншу шкоду довкіллю.

«Наразі, питання нецентралізованого водовідведення, яке поширене в більшості сіл України, не врегульоване взагалі. Законопроєкт 6478 має це вирішити. Як результат ми при його успішній реалізації ми отримаємо чисті ґрунтові води, річки та моря», – додає Едуард Прощук.

У законопроєкті пропрацьовані такі положення як:

  • принципи державної політики у сфері водовідведення;
  • повноваження центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, щодо регулювання цього питання;
  • місцеві правила приймання поверхневих стічних вод до системи водовідведення поверхневих стічних вод населеного пункту.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!