Залишити звернення
2 грудня
Едуард Прощук: Попри виклики, які нам кидає росія, продовжуємо рухатись в напрямку євроінтеграції

У четвер, 1 грудня, відбулось чергове засідання Верховної Ради України. Народні депутати проголосували євроінтеграційний законопроєкт 4187 про підтримку галузі надрокористування.

«Прийняття цього законопроєкту – це великий крок вперед для створення прозорої та зрозумілої системи користування надрами, такої як у країнах ЄС. 4187 важливий для надрокористувачів, він створить умови для розвитку галузі та покращить ситуацію щодо надходження інвестицій у нашу країну», – додає Едуард Прощук.

На засіданні 1 грудня український Парламент розглянув наступні законопроєкти:

8037 – про хімічну безпеку та управління хімічною продукцією. У ньому визначені основні засади у сфері забезпечення хімічної безпеки, для запобігання негативному впливу хімічної продукції на довкілля та здоров’я людей.

8229 та 8230 Д – Постанову про визнання російського режиму терористичним, нелегітимності перебування рф в ООН та Заяву ВРУ щодо енергетичного тероризму від рф.

8248 – призначення у 2022 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.

8224 – вдосконалення законодавчого регулювання прав та свобод національних меншин.

Вперше на законодавчому рівні закріплюються повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики в сфері захисту прав та свобод осіб, які належать до національних меншин.

7633 – заборона на використання джерел інформації держави-агресора в освітніх програмах та в науковій діяльності.

6173 – максимальне наближення положень національного законодавства до європейських вимог у сферах електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг.

Законопроєкт пришвидшить інтеграцію України до Єдиного цифрового ринку Європейського Союзу.

4187 – удосконалення законодавства у сфері користування надрами. Створення прозорої, зручної та зрозумілої системи користування надрами, зменшення надмірного державного впливу на галузь, підвищення конкуренції та легалізація відносин у сфері користування надрами.

5749 – захист працівників від різних форм мобінгу і встановлення адміністративної відповідальності за такі дії

8196 та 8197 – сприяння відновленню енергетичної інфраструктури України, звільнення від ПДВ та мита двигунів та генераторів, статичні перетворювачі електричні, котушки індуктивності та дроселі.

8172 – розвитку електрозарядної інфраструктури та встановлення мінімальної частки електробусів у містах.

8081 – надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!