Залишити звернення
18 листопада
Громадські приймальні: оновлений формат роботи

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, приймальні народного депутата від 85-виборчого округу Едуарда Прощука продовжують працювати за оновленим форматом. Приймальні в Крилосі та Рогатині працюють у телефонному режимі прийому звернень. У Калуші з березня приміщення приймальні передано в тимчасове користування Калуській районній військовій адміністрації.

Як розповідає Едуард Прощук, у приміщенні приймальні в Калуші за адресою Пл.Героїв 9/2 працює Координаційний центр з питань внутрішньо переміщених осіб при Калуській районній військовій адміністрації.

«В Координаційному центрі продовжують надавати допомогу українцям, які змушені були покинути домівки через вторгнення росії в Україну чи втратили свій дім. Знайти інформацію щодо поселення внутрішньо переміщених осіб у Калуському районі, про харчування та отримання гуманітарної допомоги, отримати юридичну консультацію тощо. За час роботи центру опрацювали майже 2 тисячі звернень», – зазначає Едуард Прощук.

Загалом з лютого по листопад в Калуській територіальній громаді було розміщено понад 32 тисячі людей, більше 13 тисяч українців досі продовжують жити на Калущині.

Найчастіше до Координаційного центру звертались із питаннями отримання гуманітарної допомоги, реєстрації та отримання статусу ВПО, реєстрації для отримання допомоги від міжнародних організацій, консультації щодо перетину кордону на безкоштовній основі, щодо надання інформації для оформлення закордонного паспорта дітям, сім'я якої тимчасово переміщена до Калуша тощо. Переважно, це українці з Миколаївщини, Херсонщини, Чернігівщини, Донеччини, Маріуполя.

Гаряча лінія Координаційного центру: +38 063 538 07 86

Зі зверненнями у депутатські приймальні Крилоса та Рогатина можна зателефонувати за номером +38(067)646-18-63

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!