Залишити звернення
28 жовтня
Едуард Прощук: використання феєрверків, петард та іншої піротехніки в Україні має бути врегульовано та обмежено

На засіданні Екокомітету народні депутати рекомендували до винесення на голосування законопроєкт про обмеження використання та обігу піротехнічних виробів.

«Зважаючи на війну та щоденну загрозу ракетних обстрілів – це необхідність. Піротехніка — це, перш за все, звуки вибухів, і вони є травматичними для українців зараз і будуть негативним тригером після завершення війни. Незадовго після деокупації Бучі був випадок запуску салюту там. Згодом, ще кілька разів на Київщині. Це дуже необдумано і такі випадки не мають повторитись», – зазначає Едуард Прощук.

Обмеження продажу, передачі та використання піротехнічних виробів – це необхідні заходи для забезпечення здоров’я та безпеки як людей, так і тварин. До того ж законопроєкт наближає наше право до права ЄС.

«Я за те, щоб максимально законодавчо удосконалити процедуру покупки та можливостей використання піротехніки. Це першочергово потрібно для безпеки наших дітей, які зараз безперешкодно можуть купити петарди, чи інші вироби в магазині, чи замовити через інтернет. Це потрібно змінювати. Тому сподіваюсь на підтримку законопроєкту у Верховній Раді», – додає Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!