Залишити звернення
25 січня
У селі Сівка-Войнилівська цього року планують закінчити міст-довгобуд

В селі Сівка-Войнилівська люди користуються аварійним мостом через Дністер. Ще з 2004 року там не можуть добудуват новий міст, протяжністю 240 метрів.

Про це повідомив народний депутат від округу Едуард Прощук на своїй сторінці у Facebook

«Через брак коштів роботи були припинені. Їх відновили не так давно. Підрядник планує завершити об'єкт цього року. Сьогодні будівництво виглядає активно й масштабно. Цей міст сполучає Калуський район з Галицьким та з’єднує головне дорожнє сполучення Калуш-Рогатин-Львів. Зараз ця дорога в жахливому стані й потребує реконструкції», – йдеться у повідомленні.

Також народний депутат оглянув дорогу обласного значення Калуш-Осмолода в напрямку Зеленого Яру, яка сполучає Калуш із Рожнятівщиною.

«Очікуємо від керівництва району визначення протяжності доріг та необхідної вартості робіт. Адже, прагнемо отримати максимальне фінансування та вирішити ці важливі дорожні питання округу у 2020 році», – додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!