Залишити звернення
19 жовтня
ВРУ прийняла Заяву про засудження сприяння Ірану збройній агресії рф проти України

Сьогодні Парламент проголосував Заяву про засудження сприяння Ісламською Республікою Іран збройній агресії рф проти України. Іранські Шахіди завдали чималої шкоди енергетичній інфраструктурі України та вже забрали життя десятків людей, тому ніякої співпраці в України з Іраном й бути не може. Попереду повний розрив дипломатичних відносин.

«Іран постачає зброю росіянам та є співучасником злочинів рф в Україн. Використання іноземної зброї росіянами свідчить про втрату потужностей і відчай, але, на жаль, поки що вони мають гроші і продовжують купувати безпілотники для атак на українців», – коментує Едуард Прощук.

Також Верховна Рада України розглянула сьогодні наступні законопроєкти:

8027 — створення фонду ліквідації наслідків збройної агресії. За рахунок джерел якого буде здійснюватися фінансове забезпечення заходів з відновлення критичної інфраструктури, що постраждала внаслідок бойових дій.

8067 — перетворення «Енергоатому» на акціонерне товариство.

8008 — захист фінансової системи України від дій рф.

7737 — синхронізація з ЄС Закону про Митний тариф України.

7636 — відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель.

4560 — законопроєкт дасть можливість визначити особливості ліцензування автотранспорту відповідно до Регламенту ЄС.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!