Залишити звернення
18 жовтня
Верховна Рада проголосувала за збільшення бюджету для військових видатків

Попри ракетний терор зі сторони росії Верховна Рада продовжує працювати та розглядати законопроєкти. Зокрема, сьогодні народні депутати проголосували за внесення змін до Проєкту Бюджету України на наступний рік.

«Зараз непростий час, тому бюджет на наступний рік має бути максимально збалансованим. В пріоритеті, звичайно, воєнні потреби. Разом з колегами проголосували сьогодні за збільшення бюджету на 387 млрд гривень. Це дозволить посилити видатки, що спрямовуються на потреби сектору безпеки та оборони для зупинення військової агресії рф та нашої перемоги», – наголошує Едуард Прощук.

Також у Верховній Раді 18 жовтня розглянули наступні законопроєкти:

7606 – запровадження іспиту з основ Конституції України, історії України та рівня володіння державною мовою як умова прийняття до громадянства України.

0158 – Приєднання України до Конвенції про екстрадицію.

6097 – удосконалення державного регулювання у сферах електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг на основі законодавства ЄС.

6241 – Закон про Національну програму інформатизації.

8109 – щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій під час дії воєнного стану.

7557 – внесення змін до законодавства України щодо функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони.

7433 – ​зміна підходу до розрахунку кількості робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

8076 – вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів.

7607 – внесення змін до законодавства України щодо формування та реалізації державної політики у сфері критичної інфраструктури.

7444 – посилення контролю за відпуском лікарських засобів.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!