Залишити звернення
13 жовтня
Едуард Прощук анонсував співпрацю екологічного комітету ВРУ та Франківського ВНЗ

Війна додала нових викликів в екологічній сфері. У четвер, 13 жовтня, народний депутат від Калущини Едуард Прощук разом з головою комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Олегом Бондаренком зустрілись з керівництвом та науковцями Івано-Франківського національно-технічного університету Нафти і газу.

Народні депутати зазначають, сьогодні допомога фахівців потрібна, щоб просувати ініціативи і ефективно втілювати їх у законодавство.

«Приємно, що університет працює в екологічному напрямку і має чималі доробки. Часто нам парламентарям, потрібні наукові обгрунтування ініціатив, щоб впроваджувати та просувати в законодавство якісні законопроєкти»,– наголошує Едуард Прощук.

За останні роки екологічний комітет розпочав впровадження реформ, які давно потрібні Україні. З особливо важливих реформ: уже прийнятий рамковий закон Про управління відходами. Попереду потрібний законопроект щодо запровадження системи подолання забруднення промисловості.

«Дуже сподіваюсь, ця зустріч стане початком ефективної та безперервної співпраці між комітетом та університетом»,– резюмував Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!