Залишити звернення
6 жовтня
Основні законопроєкти прийняті в Парламенті 6 жовтня

У четвер, 6 жовтня, на черговому засіданні Верховної Ради України, парламентарі проголосували ряд постанов та законопроєктів. Серед іншого підтримали звернення до світової спільноти не визнавати псевдореферендумів та рішення президента путіна про приєднання Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей до росії.

«Важливо, що Парламент проголосував Заяву ВРУ до всіх парламентів світу, НАТО, Європейського Союзу та ООН щодо спроби росії анексувати тимчасово окуповані території України. Закликаємо їх, не визнавати жодних псевдореферендумів та засудити відповідні дії, закликати вивести війська росії з території незалежної країни. Запорізька, Херсонська, Луганська та Донецька області завжди будуть Україною. Жодні злочинні рішення керівництва рф не від’єднають їх. Цього ніколи не визнаємо ми та жодна цивілізована країна», – наголошує Едуард Прощук.

Крім того, в парламенті проголосували ряд важливих законопроєктів, зокрема:

— 8105 – звернення ВРУ до міжнародної спільноти про підтримку права на самовизначення народів рф;

— 0169 – приєднання України до Угоди про заснування та Статут Європейської організації публічного права;

— 8075 – Звернення ВРУ до ЄС щодо поглиблення економічної співпраці та продовження дії тимчасових заходів з лібералізації торгівлі;

— 7737 – синхронізація з ЄС Закону про Митний тариф України;

— 8027 – створення фонду ліквідації наслідків збройної агресії;

— 6097 – гармонізації із ЄС електронної ідентифікації та довірчих послуг для цілей електронних транзакцій на внутрішньому ринку;

— 5643 – внесення змін до законодавства України щодо відповідальності за порушення авторського права і суміжних прав;

— 7673 – надання Нацгвардії можливості здійснення розмінування в період воєнного стану;

— 2515 – посилення адміністративної відповідальності за незаконну торгівлю пальним;

— 6134 – за основу прийняли новий закон про захист прав споживачів. Планується наблизити національне законодавство про захист прав споживачів за принципами й підходами до законодавства Європейського Союзу.

Також у цей день Верховна Рада підтримала звільнення Голови Національного банку України Кирила Шевченко.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!