Залишити звернення
21 вересня
В Україні запрацює національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів. Дайджест роботи ВРУ за 20-21 вересня

На засіданні Верховної Ради 20 вересня депутати проголосували в другому читанні законопроєкт №6477 про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів.

«Це великий крок для запровадження в Україні європейського підходу контролю викидів та попередження негативних наслідків від них. Дякую колегам за підтримку цього важливого законопроєкту», – прокоментував народний депутат України Едуард Прощук.

На засіданні Парламенту підтримали ратифікацію Додаткового протоколу до Конвенції Ради Європи про запобігання тероризму (№0164) і Угоди між Україною та ЄС про участь України в Програмі ЄС LIFE (№ 0167). Верховна Рада України звернулась до міжнародних організацій, парламентів та урядів держав, щодо утворення спеціальної екологічної моніторингової місії для фіксації екологічної шкоди, заподіяної внаслідок війни (№7504).

Під час засідань 20 та 21 вересня народні депутати проголосували наступні законопроєкти:

№ 6425 – врегулювання видачі дозвільних документів у сфері використання ядерної енергії та забезпечення радіаційної безпеки.

№ 7732 – врегулювання та оптимізація оподаткування для природного газу, видобутого в Україні, та скасування заборон на здійснення експорту такого газу.

№ 5322 – попередження зловживання з боку учасників на оптових енергетичних ринках та встановлення відповідальності для них за маніпулювання.

№ 7645 – утворення Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування фактів сексуального насильства, вчиненого внаслідок збройної агресії рф.

№ 7678 – підстава до звільнення з військової служби під час воєнного стану – наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.

№ 7557 – врегулювання роботи пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної та місцевої пожежної охорони.

№ 7673 – здійснення Нацгвардією розмінування, в тому числі під час воєнного стану.

№ 7668-д – щодо повернення оподаткування пального на рівні 100 євро/1000 літрів та газ 52 євро/1000 літрів.

№ 7669 – щодо використання коштів державного дорожнього фонду.

№ 3663 – нова редакція Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

№ 7295 – зміна дати виплати грошової винагороди ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань (з 5 травня на 14 жовтня).

№ 6067 – внесення змін до деяких законів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття та впровадження нових активних програм на ринку праці.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!