Залишити звернення
9 вересня
Едуард Прощук: Важливо не допустити здорожчання паливної деревини

Через повномасштабне вторгнення росії та енергетичну кризу цьогоріч зима буде складною. Про це вже багато говорять експерти та радять готувати запаси.

Щоб забезпечити собі певну стабільність громади все частіше переходять на альтернативні види палива. Не виключенням стала і Калуська територіальна громада.

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук наголошує, важливо зберегти ціну на паливні дрова на рівні попереднього року та не допустити здорожчання. Тому звернувся з офіційним листом до керівника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергія Кокоця.

«Переконаний, що кожен має мати змогу заготовити відповідну кількість дров на зимовий період. Тож звернувся з листом, щоб обласне управління забезпечило необхідний об'єм паливної деревини для громади Калущини та не допустити підвищення цін. Зокрема зберегти ціни на рівні опалювального сезону попередньої зими», — підкреслив Едуард Прощук.

Нагадаємо, нещодавно депутати Калущини звернулись до прем'єр-міністра та народних депутатів щодо врегулювання цін на паливні дрова. Відповідний лист направили і народному депутату від округу Едуарду Прощуку.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!