Залишити звернення
7 вересня
Дайджест роботи ВРУ за 6-7 вересня

На тижні Верховна Рада України збиралась на 2 засідання. Народні депутати проголосували призначення нового голови Фонду державного майна та звернення до ЄС про припинення видання віз громадянам російської федерації.

«Громадянам росії не місце в цивілізованих країнах. Разом з колегами по Парламенту проголосували офіційне звернення ВРУ до ЄС щодо припинення видання віз громадянам російської федерації. За злочинами російської армії в Україні стоїть не лише їх керівництво. Відповідальність за все, що агресію рф має нести кожен громадянин росії », – коментує народний депутат України Едуард Прощук.

Крім вищезгаданих законопроєктів у Парламенті 6 та 7 вересня проголосували:

6489 – зміни до законодавства у зв’язку із виходом України з Угоди про Міжурядовий фельд’єгерський зв’язок.

7719 – розмежування спортивних заходів і змагань, а також статусів осіб, відповідальних за їх проведення.

7686 – можливість для тимчасового відтермінування проведення виборів до складу Президії Національної академії наук України.

7685 – забезпечення належних умов для ведення господарської діяльності у сфері зовнішньої реклами.

7532 – внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання вчинення нотаріальних та реєстраційних дій при набутті прав на земельні ділянки.

5616 – виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції щодо охорони прав на географічні зазначення.

4142 – про систему громадського здоров’я.

7607 – забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері критичної інфраструктури.

5749 – захист учасників трудових відносин від різних форм мобінгу і встановлення адміністративної відповідальності за такі дії.

7581 - вдосконалення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.

8003 – встановлення обмежень для призначення директора НАБУ. Відтепер ті, хто після 24 лютого перебував закордоном без поважної причини понад 21 день, не можуть претендувати на посаду.

7322 – визнання учасниками бойових дій осіб, які брали участь в здійсненні заходів необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення у зв’язку з військовою агресією рф.

7649 – спрощення механізму участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.

7655 – запровадження сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств за структурні підрозділи, які здійснюють обмін валют.

7738 – утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів.

7636 – повернення до системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, яка існувала до запровадження воєнного стану.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!