Залишити звернення
5 серпня
За сприяння Едуарда Прощука Калуська ЦРЛ отримала ангіограф

В Калуській центральній районній лікарні незабаром запрацює ангіограф.

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук зазначає, апарат для діагностики судин лікарня не могла придбати понад 10 років.

«Минулого року визначив для себе це пріоритетним питанням. І радію, що завдяки ефективній співпраці з міністром охорони здоров'я Віктором Ляшком, лікарні вдалось отримати ангіограф вже у березні цього року. Вартість обладнання склала понад 23 мільйони гривень», – наголошує Едуард Прощук.

Ангіограф дозволить вчасно надати допомогу пацієнтам з гострими розладами серцево-судинної системи.

Лікарня підготувала необхідне приміщення для комфорту пацієнтів, окремо відвели пультову для медиків.

«Вдячний Віктору Ляшку, за розуміння цієї проблеми, адже далеко не всім закладам вдається отримати таке обладнання. Тим більше, що у час війни проблема тільки загострилася. Вірю, що апарат зможе зберегти здоров’я багатьом людям та врятувати не одне життя», – підсумував Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!