Залишити звернення
16 січня
Верховна Рада проголосувала рекомендації щодо врегулювання ситуації на Домбровському кар'єрі

Народний депутат Едуард Прощук повідомив, що у Верховній Раді проголосували постанову екологічного комітету. Затвердили напрацьовані на парламентських слуханнях рекомендації.

За словами Едуарда Прощука йдеться про пріоритети екологічної політики України на наступні 5 років. Зокрема про:

- прийняття критично важливих для країни законів,

- національну інвентаризацію, захист лісів та збільшення лісистості території,

- створення єдиної системи управління відходами,

- раціональне використання природних ресурсів та багато іншого.

«Важливо, постанова містить пункт, що стосується врегулювання нинішньої ситуації на Домбровському кар'єрі. А саме визначення частини території Калущини зоною надзвичайної екологічної ситуації. Та відповідно, необхідності вжити всіх заходів для захисту життя людей і нормалізації екологічного стану території. Будемо стежити за виконанням рекомендацій парламентських слухань Кабінетом Міністрів України», – зазначив народний депутат, член екологічного комітету Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!