Залишити звернення
29 липня
Дайджест роботи Верховної Ради за 27-29 липня

Впродовж останніх засідань Верховна Рада підтримала ряд кадрових змін. Зокрема, проголосували призначення Андрія Костіна на посаду нового Генерального прокурора та Ольгу Совгирю на посаду судді Конституційного Суду.

«Радий за свою колегу і вітаю з таким важливим призначенням. Ольга чудовий фахівець з великим досвідом в юридичній справі. І що не менш важливо чесна та достойна людина. Особисто побажав успіхів та наснаги на новій посаді», – зазначив Едуард Прощук.

Загалом 27, 28 та 29 липня, парламентарі підтримали ряд важливих соціальних та економічних законопроєктів. Серед яких:

- 7548-1 – звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, які використовуються для зберігання зернових та олійних культур.

- 7212-1 – посилення відповідальності за знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу, зокрема в умовах воєнного або надзвичайного стану.

- 7443 – влаштування та перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя під час періоду дії воєнного стану.

- 5325 – про внесення змін до деяких законів України щодо державних стандартів у сфері фізичної культури й спорту та державних соціальних нормативів надання послуг суб’єктами сфери фізичної культури і спорту.

- 7141 – запровадження щомісячних виплат у розмірах від 3-х до 1-ї 3-х до 1-ї мінімальної заробітної плати за ордени «Золота Зірка», «Богдана Хмельницького», «За мужність».

- 7506-1 – звільнення від оподаткування благодійної допомоги, яка виплачується сім’ям поранених чи загиблих військових.

- 7531 – заборона на період дії воєнного стану примусового стягнення з заборгованості за житлово-комунальні послуги.

- 7414 – заборона колекторам, банкам та небанківським установам стягувати з військових ЗСУ прострочені борги.

- 5397 – щодо додання до об'єктів, які не підлягають приватизації підприємств, які виготовляють чи ремонтують зброю, що перебуває на озброєнні ЗСУ.

- 7550 – про особливі гарантії для громадян Польщі. За законопроєктом громадяни Польщі можуть перебувати на території України впродовж 18 місяців, працювати, навчатись, отримувати медичне обслуговування та ін.

- 5547 – встановлення контролю за виготовленням, реєстрацією, обігом ліків та посилення відповідальності за неякісну продукцію.

- 7510 – забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері активної протидії агресії у кіберпросторі.

- 7451 – вдосконалення процедур приватизації держпідприємств для сприяння їх релокації.

- 7427, 7428-2, 7429 – законопроєкти, які передбачають встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення.

- 7398 – розбудова мережі цивільних укриттів.

- 7422 – підвищення доступності медичної та реабілітаційної допомоги у період дії воєнного стану.

- 7352 – відстрочка від призову для науковців та педагогів.

- 7481 – розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації на тих, чиї рідні загинули на війні з росією.

- 7605 – оптимізація деяких питань примусового відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану.

- 7594 – утворення Тимчасової спеціальної комісії з розгляду питань щодо порушення законодавства, які призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України.

- 7595 – Постанова про деякі заходи щодо виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції.

- 0160 – ратифікація Фінансової угоди «Програма підтримки професійно-технічної освіти в Україні» між Україною та ЄІБ.

- 7598 – звернення до ООН, Європейської комісії, Європарламенту, Ради Європи, ОБСЄ та їхніх партнерів щодо невизнання організації та проведення окупаційними адміністраціями рф псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!