Залишити звернення
26 липня
У Калуші запрацював Центр підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей

Вчора, 25 липня, в Калуші відкрили консультативний центр допомоги військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

Як зазначає народний депутат від Калущини Едуард Прощук, Центр надаватиме соціальну та юридичну допомогу щодо захисту прав військовослужбовців та членів їхніх сімей. Тут проконсультують, нададуть допомогу, а за потреби — спрямують до відповідного фахівця.

«Вважаю, що у цей непростий час важливо продовжувати підтримувати та допомагати військовослужбовцям та їхнім сім'ям. Саме для цього разом із головою Калуської ВЦА Жанною Табанець ініціювали відкриття такого Центру допомоги», — наголошує Едуард Прощук.

На базі Калуської військової адміністрації Центр співпрацюватиме з низкою установ: Пенсійним фондом, соцстрахом, правоохоронними органами, військовими формуваннями, місцевим самоврядуванням та ін.

Районний консультативний центр підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей працює в м. Калуш: вул. Шевченка, 6, каб. 8. У робочі дні з 9:00 до 17:00, 12:00 -13:00 (обід).

Телефон гарячої лінії +38 063 5380 786

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!