Залишити звернення
13 липня
Едуард Прощук про «новий План Маршалла для України»

Сильна Україна потрібна Європі зараз, під час війни, і після її закінчення, тобто після нашої перемоги. Підтвердження цьому – рішення багатьох європейських країн долучитись до повоєнної відбудови українських міст й регіонів. Наразі так званий “новий план Маршалла для України” орієнтований на інфраструктуру, економіку, збереження довкілля та розвиток соціальної сфери.

Але, як на мене, ключовими векторами також мають бути: безпека людей та бізнесу, залучення приватного капіталу та нових технологій, оновлення правил містобудування, модернізація мереж та логістичних шляхів. Мені дуже імпонує, що серед іншого йдеться про максимальне дотримання екологічних стандартів та застосування зелених технологій. Бо це те, до чого Україна й так крокувала впродовж останніх років.

За підрахунками Уряду, план відбудови потребує щонайменше 750 млрд доларів. Основну частину цієї суми становитимуть заморожені активи рф і підтримка країн-партнерів.

Така масштабна інвестиція мусить супроводжуватися абсолютною прозорістю, підзвітністю і невпинною чесною працею кожної ланки суспільства. Тільки так ми зможемо досягнути реального результату і зберегти довіру світових партнерів. Тому не менш важливо зараз втримати репутацію України на відповідному рівні.

Тому працюємо: створюємо нові ініціативи, долучаємось до вже існуючих, будьмо наполегливі та відповідальні. Перед нами довгих шлях, але він того вартий. Ворог знищив багато українських міст та сіл, але він не знав, яке сильне в нас бажання жити, захищати, перемогти і, що ми не залишимо, а відбудуємо нашу Україну.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!