Залишити звернення
8 липня
Основне з чергового пленарного засідання Верховної Рада України

8-9 липня відбулись чергові пленарні засідання Верховної Ради України. Впродовж двох днів народні депутати розглянули понад 30 законопроектів. Серед іншого, проголосували припинення повноважень народного депутата та колишнього керівника фракції «Опозиційний Блок» Вадима Новинського, а також Парламент виключив депутата-колаборанта Олексія Ковальова з податкового Комітету ВРУ.

«Неодноразово говорив, що проросійським силам і колоборантам не місце в українському Парламенті», – прокоментував рішення Ради депутат Едуард Прощук.

Також народний депутат поділився основними законопроектами прийнятими у ці дні:

6146 – Верховна Рада спростила правила виїзду неповнолітніх дітей за кордон. Тепер дозвіл від одного з батьків можна отримати в електронній формі через ДІЮ.

6405 – євроінтеграційний законопроєкт, щодо контролю за забезпеченням безпеки авіації та дерегуляції господарської діяльності у галузі цивільної авіації.

6003 – стосується вдосконалення механізмів валідації інформації про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності юридичних осіб.

7422 – підвищення доступності медичної та реабілітаційної допомоги у період воєнного стану.

5795 – спрощення для роботодавців застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

7284 – покращення соцзахисту осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та надання можливості перебування на службі громадян, які не пройшли медкомісію.

7367 – зобов'язання для ЗМІ забезпечувати своїх співробітників у зонах бойових дій страховкою та бронежилетами.

7414 – про заборону колекторам стягувати борги з військових, територіальної оборони, волонтерів та внутрішньо переміщених осіб.

Також Верховна Рада збільшила видаткову частину Державного Бюджету на 80,9 млрд. грн.

Кошти спрямують на виплати:

  • Соцдопомоги (+5,7 млрд грн)
  • Субсидії на ЖКГ (+3,3 млрд грн)
  • Виплати ВПО (+32,3 млрд грн)
  • Пенсії (+32,3 млрд грн)
  • Програма підтримки фермерів та с/г виробників (+1,5 млрд грн)
  • Фонд розвитку підприємництва (+4 млрд грн)
  • «Доступні кредити 5-7-9%» (+4 млрд грн)
  • Субвенції місцевим бюджетам на відновлення критичної інфраструктури (+1,6 млрд. грн).

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!