Залишити звернення
27 червня
З Україною Європа буде тільки сильнішою

Європарламент ухвалив резолюцію, яка підтримує надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського союзу. У четвер, 23 червня, на засіданні Ради Європи усі 27 країн проголосували «За» надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС.

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук підкреслив, що це рішення Євросоюзу стало можливим завдяки титанічній щоденній роботі всього українського суспільства.

«Україна сильна країна і ми це щоденно демонструємо. Наші сміливі хлопці і дівчата сьогодні захищають майбутнє усієї Європи. Переконаний, що з Україною Європа буде тільки сильнішою. Зараз ми демонструємо оборонний потенціал, а після перемоги у війні покажемо й економічний. Ми продовжимо роботу з впровадження реформ та обов'язково станемо повноцінним членом європейської родини», – наголосив Едуард Прощук.

Також народний депутат висловив вдячність за підтримку усім країнам Європейського Союзу, які одноголосно підтримали Україну та дипломатам за щоденну роботу щодо цього питання.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!