Залишити звернення
21 червня
Парламент проголосував за старт реформи управління відходами

Верховна Рада продовжує активну роботу в період воєнного стану. В понеділок, 20 червня, відбулось чергове засідання. День в Парламенті присвятили євроінтеграційним ініціативам. Народні депутати проголосували необхідні законопроекти, які рухатимуть Україну назустріч Європейському Союзу.

Як повідомив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, Рада зробила крок до початку реформи управління відходами. 282 депутати проголосували «За» законопроєкт №2207-1-д Про управління відходами.

«Цей законопроект фундамент для реалізації в Україні європейського підходу поводження з відходами. Після нього має бути прийнято понад 30 секторальних законопроєктів, які врегулюють управління окремими видами відходів та дадуть старт загальнонаціональній реформі у галузі управління відходами», – наголошує Едуард Прощук.

Крім того, серед важливого депутати підтримали законопроект про засади державної антикорупційної політики на 2021-2025 роки та законопроект №5650 про збереження самостійних лісів.

«Закон про збереження лісів спрощує та стимулює збільшення лісових насаджень в Україні. Це на часі та особливо важливо після тисяч знищених гектарів лісу внаслідок нападу росії», – зазначив Едуард Прощук.

Раніше Парламент одноголосно підтримав звернення до країн Європейського Союзу щодо надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС. А для захисту культурного та інформаційного простору України заборонили:

  • відтворення російської музики в українських медіа та громадському просторі;
  • імпорт та розповсюдження книг та іншої видавничої продукції росії та тимчасово окупованих нею територій України та з білорусі.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!