Залишити звернення
5 березня
Едуард Прощук: хочу висловити підтримку новому прем'єр-міністру України Денису Шмигалю

Парламент проголосував за призначення новим очільником Кабінету Міністрів України Дениса Шмигаля. «За» постанову № 3168 проголосував 291 народний депутат.

Свою підтримку новому прем'єру висловив народний депутат Едуард Прощук.

«Хочу висловити підтримку новому прем'єр-міністру України Денису Шмигалю.

Він фахівець з досвідом, хороший управлінець та менеджер. За час спільної роботи на Прикарпатті вдалось закласти фундамент для розвитку регіону і не лише. Маю великі сподівання, що це буде великий крок розвитку країни, зокрема в сферах економіки, інфраструктури й екології.

Вітаю з призначенням на посаду та новим відповідальним етапом у житті!

Денис Шмигаль до призначення працював віцепрем'єрміністром, міністром розвитку громад та територій », – зазначив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!