Залишити звернення
5 листопада
«Ситуація з Домбровським кар’єром на контролі, виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті в 2020 році буде», – народний депутат Едуард Прощук

На засіданні екологічного комітету народний депутат від округу №85 Едуард Прощук разом з колегами обговорили техногенно-екологічну ситуацію на території Калуського гірничо-промислового району. Зокрема мова йшла про проблему Домбровського кар’єру.

Як зазначає нардеп, під час засідання круглого столу в Івано-Франківську фахівці чітко наголосили, що екологічна ситуація на кар’єрі і прилеглих територіях має тенденцію до погіршення. Домбровський кар’єр після зняття з експлуатації був практично затоплений методом так званої «мокрої консервації». Експерти декларують поступове затоплення в межах відкритої частини масиву і те, що кар’єр знаходиться у стадії погіршення еколого-техногенної стійкості.

«Ситуація з Домбровським кар’єром серйозна. Запропонував колегам з комітету навесні 2020 року провести виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті. Депутати запропонували поєднати на виїзному засіданні питання Домбровського кар’єру із проблематикою лісового господарства України. Найближчим часом будемо напрацьовувати питання для включення у порядок денний цього засідання. Ситуація з Домбровським кар’єром зараз на контролі, виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті в 2020 році буде», – повідомив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!