Залишити звернення
31 травня
Верховна Рада України продовжує активно працювати в умовах воєнного часу

У вівторок, 31 травня, на черговому засіданні депутати прийняли ряд важливих законів.

Як зазначив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, парламент проголосував законопроект 7413 – про збільшення видатків бюджету на 287 млрд грн. У тому числі включив додаткові 5,8 млрд грн на державну програму «єДопомога». Це дасть можливість тим, хто подав заявку 26-31 березня отримати виплати.

Крім того, 28 липня офіційно встановлене державним святом – Днем української державності.

Серед важливого Верховна Рада України також підтримала:

  • 7394 – звернення до ЮНЕСКО щодо позбавлення росії статусу держави-члена організації;
  • 7363 – законопроект про підтримку волонтерської діяльності;
  • 7364 – зміни податкового законодавства, спрямовані на розвиток волонтерської діяльності в умовах збройної агресії росії проти України;
  • 7332 – звернення до РНБО про персональні санкції проти визначених представників РПЦ;
  • 6485 – законопроект про створення умов для запровадження комплексної термомодернізації будівель;
  • 7307 — прискорення процедур оренди для розміщення підприємств оборонно-промислового комплексу;
  • 7325 – внесення змін у сфері освіти на період воєнного стану: щодо тривалості освітнього процесу, кількості учнів у класі та продовження дії договорів з директорами шкіл;
  • 7367 – додаткові гарантії захисту журналістів, які працюють в районах ведення бойових дій або на тимчасово окупованих територіях.

Також у Парламенті виступила Словацької Республіки Зузана Чапутова. В своїй промові вона заявила, що Словаччина продовжить допомагати Україні зброєю та підтримує якнайшвидший вступ України до ЄС.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!