Залишити звернення
23 травня
Верховна Рада України продовжила воєнний стан та мобілізацію до 23 серпня

Парламент підтримав продовження воєнного стану та мобілізації в Україні на 90 днів – до 23 серпня. За проголосували 330 депутатів. Таке рішення прийняли на засіданні Верховної Ради України, у неділю 22 травня.

Як зазначив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, в парламенті цього дня також виступив президент Республіки Польща Анджей Дуда.

«Добрий друг України приїхав, щоб підтримати нашу країну. Дуже приємно знати і відчувати підтримку братнього народу Польщі. Президент і народ якої роблять сьогодні дуже багато, щоб українці почувались захищено, а наша Україна стала членом Європейського Союзу», – підкреслив Едуард Прощук.

Крім того, народний депутат додав, що президент України Володимир Зеленський анонсував внесення найближчим часом на розгляд парламенту дзеркального законопроєкту «Про особливий правовий статус громадян Польщі в Україні».

Також у цей день народні депутати розглянули законопроекти порядку денного, зокрема серед них:

  • українські військові зможуть вибирати банк для отримання військових пенсій. Раніше таким був лише ОщадБанк;
  • закон про податкові та митні пільги для індустріальних парків;
  • в цілому прийняли законопроєкт про заборону лікарських засобів з росії та білорусі;
  • закон про особливості діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення під час воєнного стану;
  • проголосували за вихід з Угоди з СНД про спільний аграрний ринок;
  • вихід з Угоди про увічнення пам'яті про мужність і героїзм народів СНД у Великій Вітчизняній війні.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!