Залишити звернення
24 травня
Едуард Прощук: Для військових різних підрозділів, медзакладів відправили понад 150 тонн допомоги

Команда Благодійного фонду «Українська Єдність» разом з партнерами Save Ukraine Now активно допомагає захисникам та українцям, які постраждали від війни.

Як зазначає Едуард Прощук, добро породжує добро, а допомога – допомогу. Народний депутат закликає всіх охочих приєднатися та допомагати заради перемоги України.

«Понад 150 тонн допомоги вже вдалось відправити для військових різних підрозділів та медичних закладів, де проходять реабілітацію наші воїни. Це продукти й засоби гігієни, хірургічне обладнання, рентгенівський апарат та медичні розхідники, одяг, військова амуніція, форми та бронежилети, далекоміри, розгрузки, генератори та інші необхідні речі», – розповідає Едуард Прощук.

Відтак допомога з Прикарпаття потрапила до Сум, Чернігова, Харкова, Києва й області та інших міст у постраждалих регіонах.

Команда фонду на Прикарпатті також приділяє увагу роботі з дітьми, які бачили війну на власні очі й були змушені покинути свої домівки.

«Ці діти дуже потребують уваги та трішки радощів. Ми намагаємось підтримувати їх та влаштовувати їм цікаві інтерактивні заходи», – підкреслив Едуард Прощук.

Також Едуард Прощук висловив вдячність всім організаціям, друзям та партнерам, які активно допомагали.

Серед них: Спілка Волонтерів Прикарпаття і її очільник Ігор Лукинів, головний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук, голова Калуської РВА Жанна Табанець й команда, Первинна профспілкова організація студентів Прикарпатського національного університету, Віктор Клід, народний депутат Андрій Іванчук, заступник гендиректора ТОВ «Карпатнафтохім» Ярема Рудик, український готельєр Іван Гаврон, народний депутат Олег Бондаренко, друзі з США Brother's Brother Foundation та Координаційний центр Save Ukraine Now.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!