Залишити звернення
20 травня
Екокомітет виїде на деокуповані території аби оцінити збитки завдані водогосподарській галузі

У середу, 18 травня, під час засідання екологічного комітету народні депутати підтримали пропозицію Едуарда Прощука щодо виїзду на деокуповані території для оцінки збитків завданих водогосподарській галузі.

Народний депутат від Калущини, запропонував робочу поїздку, щоб проінспектувати обсяг збитків, нанесених російськими окупантами водогосподарській галузі.

Зокрема, це стосується території Київщини та села Демидів, яке повністю затопили, щоб зупинити просування російських військ до Києва.

«Разом із ДСНС, військово-цивільною адміністрацією та з представниками відповідних держструктур будемо шукати шляхи врегулювання. Це потрібно, щоб якнайшвидше забезпечити доступ жителів сіл до якісної питної, технічної води, а також подолати наслідки підтоплення», – підкреслює Едуард Прощук.

Крім того, народний депутат зазначив, Екокомітет рекомендував до першого читання в парламенті законопроєкт №7327.

До цього законопроєкту Екокомітет отримав декілька зауважень від головного науково-експертного управління ВРУ. Їх буде відпрацьовано в разі його прийняття в першому читанні.

Загалом прийняття цього Закону дозволить покращити проведення моніторингу забруднення навколишнього середовища.

«Це дуже важлива реформа, яку ми готували понад рік. Адже профільне законодавство, яке ми маємо зараз, є застарілим та не відповідає вимогам Європейського Союзу. Ще один важливий момент стосується того, що даний законопроєкт не розроблявся для умов воєнного часу. Адже зараз ми не в змозі зібрати всю необхідну інформацію. Проте він є вкрай необхідним для якісного моніторингу довкілля після перемоги та завершення бойових дій, а також для відновлення екології України», – наголосив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!