Залишити звернення
13 травня
Едуард Прощук: Благодійний фонд «Українська Єдність» стає постійним партнером координаційного центру Save Ukraine Now

Команда Благодійного Фонду «Українська Єдність» підписала партнерську угоду про співпрацю з Координаційним центром Save Ukraine Now.

За словами засновника благодійного фонду та народного депутата Едуарда Прощука, з першого дня війни фонд допомагає українським захисникам. Втім спільне партнерство з Save Ukraine Now дасть більше можливостей, щоб допомагати воїнам.

«Ми вже долучились фінансово та будемо робити це надалі. Переконаний, якщо об'єднати бізнес, благодійників та фонди на кшталт нашого ми швидко та якісно забезпечимо батальйони військових всім необхідним спорядженням й обладнанням. Ми не можемо зупинитись, як і не зупиняються наші захисники на передовій», – наголосив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!