Залишити звернення
12 травня
Верховна Рада продовжує активно працювати під час воєнного стану

У четвер, 12 травня, народні депутати в черговий раз під час воєнного стану в Україні провели засідання Верховної Ради. На засіданні депутати розглянули всі законопроєкти порядку денного.

Народний депутат України від Калущини Едуард Прощук, розповів про низку законопроектів, які проголосували 12 травня, зокрема:

✔️ 7371 – внесений Президентом України законопроєкт про примусове вилучення російського майна;

✔️ 7269 – про внесення змін у функціонування місцевого самоврядування, зокрема розширення повноважень голів громад;

✔️ 7264 – про безперебійне виробництво та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану;

✔️ 7289 – про особливості регулювання земельних відносин;

✔️ 7284 – про соціальний захист для співробітників служби цивільного захисту та надання можливості працювати там громадянам, які не пройшли медкомісію;

✔️ 7251 – зміни до трудового законодавства, зокрема відтепер передбачено порядок спрощеної процедури розірвання трудового договору;

✔️ 7360 – податкові зміни, щодо відновлення частини податкових перевірок, реєстрації податкових накладних і відшкодування ПДВ;

✔️ 7282 – щодо удосконалення механізму містобудівної діяльності в умовах воєнного стану, зокрема спрощення будівництва споруд, призначених для життєзабезпечення осіб, які втратили житло внаслідок війни.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!