Залишити звернення
3 березня
Для мене важливо, щоб держава підтримувала українського товаровиробника – Едуард Прощук про «Карпатнафтохім»

Народний депутат Едуард Прощук спільно з депутатами Верховної Ради звернувся до прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо захисту калуського підприємства «Карпатнафтохім». Колективне звернення подали, як тільки виникла проблема на виробництві. На початку року на підприємстві зупинили роботу цеху поліетилену, у зв'язку із зростанням ціни на сировину. Це спричинено появою на українському ринку дешевого поліетилену з США. У зверненні йдеться про важливість недопустити залежності України від імпортного виробника, коли в державі працює власне потужне підприємство.

«Сьогодні «Карпатнафтохім» – лідер в галузі нафтохімічної промисловості в Україні. Це стратегічне, бюджетоутворююче підприємство для Прикарпаття й Калуша. Дуже важливо, щоб держава підтримувала українського товаровиробника та зберегла для виробництва конкурентне середовище на ринку. На зустрічах з урядовцями завжди піднімаю питання «Карпатнафтохім». Докладаю усіх зусиль, щоб підприємство працювало надалі. Вдячний колегам, які приєдналися та підтримали це звернення», – зазначив народний депутат Едуард Прощук.

На основі офіційних звернень народних депутатів та самого підприємстваподаних на початку року, Міністерство розвитку економіки вже розпочало спеціальні розслідування щодо законності імпорту в Україну каустичної соди, поліетилену та полівінілхлориду.

«На початку року ціна на бензин та газ зросла, відповідно знизилась вартість полімерної продукції, і найбільше – поліетилену. Ми єдині, хто виготовляє цю продукцію в Україні. Продавати її хочемо також в Україні, підтримуючи ринок і національне виробництво. Сподіваємось, держава вбачає у «Карпатнафтохім» перспективного виробника та потужний нафтохімічний комплекс. Очікуємо на швидке вирішення цієї ситуації», – прокоментував генеральний директор «Карпатнафтохім» Іван Підсадюк.

Нагадаємо, під час роботи на окрузі народний депутат Едуард Прощук із керівництвом району, генеральним директором підприємства Іваном Підсадюком та його заступниками обговорили стан справ на виробництві. Впродовж січня-лютого ціни на вуглеводневу сировину частково вирівнялись, і на підприємстві сподіваються на стабілізацію ситуації. Тому запланували запуск роботи цеху вже на кінець березня.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!