Залишити звернення
4 травня
«Сьогодні маю сказати вам одне – Україна переможе», – прем’єр-міністр Великобританії у виступі перед Верховною Радою України.

У виступі перед ВРУ прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон анонсував новий пакет військової допомоги Україні на 300 млн фунтів. В який ввійдуть протикорабельні ракетні системи, броньовані машини, радари, дрони та ін.

Підтримка міжнародної спільноти важлива для України. Адже наші захисники ведуть боротьбу за свободу, демократію та мир, не лише у нашій державі. Україна бореться за увесь цивілізований світ, якщо не зупинити росію зараз вони обов’язково продовжать наступ у глиб Європи.

«Дякуємо міжнародним партнерам та, зокрема, британським друзям України та Борису Джонсону за важливу для нашої країни підтримку», – додав народний депутат України Едуард Прощук.

Після звернення Бориса Джонсона та Президента України Володимира Зеленського парламентарі розглянули низку законопроєктів, серед яких:

7341 – звернення до Палати представників та Сенату Конгресу США із закликом визнати росію державою-спонсором тероризму;

7172-1 – законопроєкт про заборону діяльності проросійських партій в Україні;

0140 – законопроєкт про приєднання України до Конвенції про транскордонний вплив промислових аварій;

0142 – ратифікація Угоди між Україною, Європейським Союзом та Європейським співтовариством з атомної енергії;

7343 – про неприпустимість присвоєння російською федерацією перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

7304 – про співробітництво з Міжнародним кримінальним судом;

7312 – про надання права на безоплатну правову допомогу людям, які постраждалим від війни;

6521 – про розширення можливості територіальної оборони виконувати завдання у районах ведення бойових дій;

5050-1 – про запровадження адміністративної відповідальності за образу правоохоронців та військовослужбовців при виконанні ними своїх службових обов'язків;

7313 – про обмеження обігу в Україні ліків, які були виготовлені в росії та Білорусі.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!