Залишити звернення
23 квітня
«Мирного неба кожній українській родині, спокійного Великодня та перемоги!» – Едуард Прощук

Народний депутат Едуард Прощук привітав українців із Великоднем.

«Нині Україна страждає й плаче, але ми боремось і віра наша не згасає. Вона горить, як Благодатний вогонь, що сповіщає про Воскресіння Господнє. Молимось за Україну, щиро віримо та дякуємо усім захисникам. Мирного неба кожній українській родині, спокійного Великодня та перемоги!», – додав у привітанні Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!