Залишити звернення
14 квітня
Позиція Едуарда Прощука по законопроєкту про відповідальність для чоловіків призовного віку, які не повернулися в Україну на час війни.

Найближчим часом на голосування у Верховну Раду буде винесений законопроєкт 7265 про відповідальність для чоловіків призовного віку, які не повернулися в Україну на час війни.

Народний депутат України Едуард Прощук поділився своєю думкою відносно даного законопроекту. Він зазначає, що законопроєкт №7265 не вирішує основне завдання – покарання чиновників, які втекли з України під час війни та носить не конституційний характер.

«Я за те, щоб, всі, хто незаконно покинули Україну були покарані. Але впевнений, що для цього потрібно шукати альтернативні шляхи», – зауважив Едуард Прощук.

Едуард Прощук додає, що навіть теоретично якщо законопроєкт проголосують, він не знайде свого практичного застосування. А створить лише додаткове навантаження на судову систему України.

«Ми не можемо встановлювати відповідальність для людей заднім числом, тим паче кримінальну. Так не роблять в демократичних країнах! А Україна сьогодні є зразком демократичної країни», – додав Едуард Прощук.

Сотні тисяч українців живуть або працюють закордоном. Практично у кожній сім’ї є заробітчанини, які при прийнятті вищезгаданого законопроєкту також потрапляють під його дію. Багато з них, пересилають кошти для допомоги ЗСУ, переселенцям, у фонди допомоги для України.

Крім цього законопроект тягне за собою економічне просідання через зменшення фінансових надходжень та збільшення рівня безробіття.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!