Залишити звернення
15 квітня
Благодійний фонд «Українська Єдність»

З першого дня війни народний депутат Едуард Прощук з командою, друзями і партнерами організувались навколо допомоги захисникам та людям, що постраждали від війни. Депутат розповідає, що це вдалось зробити досить швидко адже мають досвід масштабної волонтерської роботи під час пандемії у 2019 й 2020 роках.

«Системно організовуємо і доставляємо допомогу з Прикарпаття до Сум, Чернігова, Харкова, Києва та інших міст у постраждалих регіонах. Здається, ми вже відправили понад сто тонн різної гуманітарної допомоги: продукти й засоби гігієни, одяг, військова амуніція, далекоміри, розгрузки, генератори й багато іншого», – розповідає Едуард Прощук.

Також віднедавна запрацював благодійний фонд «Українська Єдність».

«Ідея створення благодійного фонду в мене виникла ще перед пандемією та все здавалось не на часі. Однак після початку війни, зрозумів, що треба. Долучилась команда й друзі і маємо діючий фонд. Він дасть можливість структурувати та об'єднати зусилля для ефективної допомоги армії, внутрішньо переміщеним особам та звільненим від окупації територіям», – зазначає народний депутат.

Впродовж першого місяця війни ініціативній команді серед іншого вдалось забезпечити:

➡️ два лазерних далекоміри для Регіонального управління ТРО «Захід», генератор для Коломийської десятки;

➡️ для Служби безпеки України та Калуського військкомату: три ноутбуки, принтер, 50 стартових пакетів та 18 павербанків;

➡️ продукти харчування й засоби гігієни для Нацгвардії Києва, продукти для Тероборони Києва;

➡️ міжобласна ініціатива допомоги Харкову й Сумам на понад 80 тон допомоги: продути харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг, маскувальні сітки, розгрузки, спальні мішки;

➡️ аграрії Рогатинщини передали 20 тон борошна для Харкова й Сум;

➡️ для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Калуській та Рогатинській ТГ – побутову техніку (бойлери, пральні машини, мультиварки та ін)

«Зверталось багато людей з-за кордону, різних українських діаспор, які хотіли допомагати фінансово і бути певними, що джерело надійне. Як результат, запрацював фонд», – додає народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!