Залишити звернення
9 квітня
Віримо в перемогу та садимо ліс

Завдяки спільній ініціативі громадськості, представників влади та тимчасово переміщених осіб вдалось висадити понад 1700 нових дерев. Едуард Прощук зазначає, що у цей непростий час дуже важливо об’єднуватись заради спільної справи, допомагати один одному та екології, зокрема.

Учасники акції запрошують приєднатися до ініціативи також інші регіони та громади і долучатись до благих справ для екології нашої країни та майбутніх поколінь.

«Війна це не тільки військові дії, війна — це ще й страшні наслідки, в сфері екології зокрема», – зауважив Едуард Прощук.

Висадка дерев у Солотвинському лісництві на Прикарпатті відбулась в межах реалізації програми Президента України «Зелена країна», яка передбачає висадження 1 мільярда дерев за 3 роки. Оскільки оптимальним терміном висадки лісу є весна, до ініціативи наразі долучаються різні регіони України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!