Залишити звернення
31 березня
Едуард Прощук: Законотворення воєнного часу має відповідати запитам і потребам суспільства

Робота українського Парламенту не зупиняється, народні депутати під час воєнного стану продовжують виконувати свої обов’язки та напрацьовувати нові, потрібні зараз законопроєкти. Зокрема, народний депутат Едуард Прощук у співавторстві з колегами по Парламенту подав низку важливих законопроєктів, серед яких:

Проєкт закону про компенсацію за пошкоджене чи знищене, внаслідок бойових дій, нерухоме майно (№7198).

За різними даними з початку повномасштабного вторгнення росії вже знищено близько 4500 житлових будинків, тисячі людей втратили свої домівки. Законопроєкт передбачає створення спеціального Державного реєстру майна для збору інформації про пошкоджене чи знищене житло, за яке буде виплачена компенсація або буде здійснена оплата будівництва чи відновлення зруйнованих будинків.

Законопроєкт про можливість проведення дистанційних засідань у Верховній Раді (№7129).

Парламент України під час воєнного стану має мати інструмент для онлайн голосування, щоб депутати в разі потреби могли ним скористатись. Адже зараз законодавча робота не може чекати.

«Хочу наголосити, що в цьому законопроєкті чітко визначені умови проведення голосування в онлайн-форматі та питання, до яких не можна застосовувати онлайн-голосування. Зокрема, до врегулювання питань мирного процесу», – зауважив Едуард Прощук.

Про посилення відповідальності за знищення чи пошкодження вогнем сухостоїв, зелених насаджень, лісів (№7212).

В різних областях України продовжуються підпали сухостою. Прикарпаття не є винятком. Співробітники спецлужб, окрім усуненням наслідків ворожих дій окупанта, змушені займатись ще й ліквідацією пожеж, які свідомо вчиняють українці в тилу.

«Сподіваюсь, що посилення відповідальності зупинить підпали та зменшить кількість пожеж в Україні», – прокоментував законопроєкт депутат.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!