Залишити звернення
23 липня
«Відчуваю відповідальність та натхнення, щоб виконати все заплановане», – Едуард Прощук подякував виборцям за підтримку та перемогу.

21 липня на позачергових виборах до Верховної Ради України у виборчому окрузі №85 на Прикарпатті переміг кандидат від «Слуги Народу» Едуард Прощук.

У 85 окрузі (Калуський, Рогатинський та частина Галицького району) понад 30% виборців підтримали підприємця і управлінця Едуарда Прощука. Він отримав понад 21 000 голосів та обійшов досвідчених політиків: нардепа-самовисуванця Віктора Шевченка та колишнього міністра енергетики Ігоря Насалика.

У мережі Фейсбук Едуард Прощук прокоментував результат та подякував виборцям за голоси і довіру.

Друзі, вдячний кожному з вас за голос – за вашу довіру!

Ви довели, що нас не підкупити порожніми обіцянками, одноденними поїздками чи пачкою цукерок. Бо ставки занадто великі – майбутнє нашої країни.

Розумію, що справжня боротьба лише починається. Відчуваю відповідальність та натхнення, щоб виконати все заплановане. Знаю, що не все буде просто, однак запевняю: працюватиму завжди з думкою про вас, заради вас.

За останній місяць було проведено безліч зустрічей, ми багато розмовляли та планували. Саме так я бачу і роботу на наступні роки. Лише спільними зусиллями ми зможемо досягти змін, на які ми так довго чекали. Так, щоб гідно жили не лише окремі люди, а кожен мешканець маленького села чи селища в нашому краї.

Слава Україні!

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!