Залишити звернення
31 березня
Прикарпаття – надійний тил для переселенців та бізнесу

За час повномасштабної війни Івано-Франківщина вже прихистила понад 114 тисяч людей. Тому місцеві мешканці, тероборона, правоохоронці, волонтери та влада злагоджено працюють, щоб вимушеним переселенцям було комфортно жити й працювати.

У багатьох населених пунктах організували пункти видачі допомоги. У Калуші переселенці можуть отримати допомогу, а місцеві принести її у ліцей №3. У Рогатинській громаді волонтерять при Рогатинському центрі дитячої та юнацької творчості. Крім цього, гуманітарну допомогу активно надсилають земляки, які живуть в різних країнах.

«У цей нелегкий час ми маємо допомагати один одному, бути однією великою українською родиною. В нас одна мета – це знищити ворога на нашій землі та будувати щасливе майбутнє для України», – зазначає Едуард Прощук.

На Прикарпатті функціонують центри реєстрації та консультації внутрішньо переміщених осіб. Один із таких Координаційних центрів працює в приміщенні громадської приймальні народного депутата Едуарда Прощука у Калуші на Площі Героїв, 9/2. За ініціативою народного депутата приміщення передали в тимчасове користування районній військовій адміністрації. В координаційному центрі можна отримати інформацію щодо поселення внутрішньо переміщених осіб у Калуському районі; харчування та отримання гуманітарної допомоги, врегулювання юридичних питань.

«Кожен на своєму місці робить, що може й вміє. Щоденно і наполегливо. Тільки спільними зусиллями ми переможемо!» – зауважив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!