Залишити звернення
24 березня
«Звертайтеся до урядів ваших країн і вимагайте допомоги для України», – Едуард Прощук

Народний депутат України Едуард Прощук закликає усіх мешканців мирних країн стати на захист дітей та людей в Україні, які страждають від війни. Від початку повномасштабного вторгнення, станом на 24 квітня, російські військові вбили 128 українських дітей, поранили ще 172 дитини і продовжують вбивати щодня.

«Звертайтеся до урядів ваших країн і вимагайте допомоги для України. Адже європейські країни можуть стати наступними жертвами агресора росії», – зазначає народний депутат Едуард Прощук.

Народний депутат закликає європейські країни допомагати вимушено переселеним українцям та доставляти в Україну більше військової допомоги, амуніції та зброї.

Також депутат наголошує, що кожен житель Європи може допомогти достукатись до місцевих урядовців для встановлення безпольотної зони над Україною.

«Закликаю всіх дорослих світу виходити на вулиці та на площі міст. Станьте єдиним щитом і допоможіть вберегти українських дітей», – додає Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!