Залишити звернення
21 березня
У громадській приймальні Едуарда Прощука запрацював Координаційний центр з питань внутрішньо переміщених осіб

З 21 березня у приміщенні громадської приймальні народного депутата України Едуарда Прощука у Калуші на Площі Героїв, 9/2 тимчасово працюватиме Координаційний центр з питань внутрішньо переміщених осіб при Калуській районній військовій адміністрації.

«Працюємо з районною військовою адміністрацією задля єдиної мети – перемоги над окупантом та допомоги українцям, які втекли від обстрілів чи втратили дім», – прокоментував Едуард Прощук.

У координаційному центрі можна отримати наступну інформацію:

  • щодо поселення внутрішньо переміщених осіб у Калуському районі,
  • про харчування та отримання гуманітарної допомоги (одягу, засобів гігієни, дитячих речей тощо),
  • врегулювання юридичних питань.

Гаряча лінія Координаційного центру 063 538 07 86.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!