Залишити звернення
8 березня
Дії окупанта на захоплених АЕС в Україні порушують ядерну та екологічну безпеку світу

Народний депутат України Едуард Прощук разом із колегами з Екологічного комітету звернувся до міжнародної спільноти щодо злочинних дій російських солдатів на Запорізькій та Чорнобильській АЕС, які можуть обернутись катастрофою для всього світу.

«Ми сподіваємось на підтримку та розуміння міжнародної спільноти. Якщо вони не підтримують Україну, то російська агресія не закінчиться тільки на нашій землі», – зауважив Едуард Прощук.

У зверненні йдеться про необхідність виключення росії з міжнародних організацій;

запровадження ембарго на експорт деревини з росії; закриття неба над Україною для захисту мирного населення; надання гуманітарної допомоги; забезпечення коридорів для евакуації населення з критичних регіонів.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!