Залишити звернення
8 березня
Закрийте небо над Україною

Народний депутат України Едуард Прощук звернувся до міжнародної спільноти, політиків, спортсменів та мешканців інших держав із закликом донести до місцевих урядів важливість закриття неба над Україною. Це може врятувати людські життя та зменшить кількість зруйнованих інфраструктурних об’єктів в Україні.

«Не мовчіть, адже будь-яка інша європейська країна може стати наступною ціллю росії. Зараз Україна стоїть на обороні всієї Європи. Ми повинні разом чинити спротив окупанту! NATO close the sky over Ukraine», – звертається до країн НАТО Едуард Прощук.

Детальніше у відео

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!