Залишити звернення
1 лютого
Едуард Прощук увійшов у топ депутатів-мажоритарників Івано-Франківщини за парламентською активністю

За даними громадянської мережі ОПОРА, які щороку аналізують різні вектори парламентської активності народних депутатів, Едуард Прощук увійшов у топ законодавчоактивних та дисциплінованих депутатів-мажоритарників Івано-Франківщини.

Впродовж 2021 року Едуард Прощук долучився до створення 45 законопроєктів. Що є одним з найкращих показників розробки законодавчих актів серед депутатів області. Основними темами законопроєктів Едуарда Прощука стали: галузевий розвиток (37,8% законопроєктів), правова політика (28,9%) та економічна політика – 20% законопроєктів, а також державне будівництво – 8,9%.

Нагадаємо, що за весь період депутатської діяльності Едуард Прощук подав у співавторстві 98 законопроєктів. Серед яких Законопроєкт про національну інвентаризацію лісів, про «пакунок малюка», посилення захисту лісів, реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності. Також, разом з бюджетом на 2022 рік була врахована, подана Едуардом Прощуком, правка про фінансування фестивалю мистецтв «Карпатський простір» в Івано-Франківську.

За 2021 рік Парламент України підтримав 3 законопроєкти до розробки яких долучився Едуард Прощук. Всього у загальному заліку депутата із моменту набуття депутатських повноважень – 14 прийнятих законів.

Едуард Прощук за 2021 рік мав 8 виступів у Верховній Раді під час пленарних засідань, а також брав участь у брифінгах та активно ставив запитання міністрам на годині запитань до уряду. Під час яких порушував важливі для 85 виборчого округу та Прикарпаття загалом питання. Вони стосувались виплат коефіцієнтів медикам гірських районів, ситуації на Калуському гірничопромисловому комплексі.

Окрім цього Едуард Прощук активно залучає державні кошти на проєкти та розв'язання проблем округу. За трохи більше як два роки його депутатської діяльності округ отримав фінансування 790 мільйонів гривень. Завдяки цим коштам проведені реконструкція та будівництво доріг і мостів, закуплено медичне обладнання для лікарень та спеціальне обладнання для освітніх закладів, збудовані спортивні та дитячі майданчики тощо.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!