Залишити звернення
1 лютого
Едуард Прощук: Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» на 85 окрузі реалізували масштабні проектів

У 2021 році президентська програма «Велике будівництво» охопила сотні об’єктів по країні, десятки проектів й кілометри доріг по областях, в тому числі й Прикарпаття.

Як зазначив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, важливо, що на 85 окрузі є реалізовані значущі й потрібні для територіальних громад проекти.

Це масштабні інфраструктурні об’єкти такі, як:

  • Окружна в місті Калуш;
  • автошляхи національного та міжнародного значення Н-10 Стрий - Мамалига та М-12 Стрий - Знам'янка (тепер М-30 Стрий - Ізварине) від Рогатина до межі Тернопільської області;
  • міст в селі Боднарів через річку Луква, збудований з нуля;
  • амбулаторії в громадах та медичне обладнання;
  • найвищий флагшток з державним прапором в області, який замайорів у рідному селі Степана Бандери Старому Угринові;
  • багатомільйонне будівництво спорткомплексу в селі Новиця. Як відомо, на завершення будівництва залучено 23,7 мільйона гривень.

«Відкриття спорткомплексу в Новиці чекаємо з нетерпінням вже весною, як тільки будуть готові всі дозволи та документи. Вдячний усім, хто на різних рівнях відстоював і підтримував ці та інші проекти Великого будівництва для покращення рівня життя та комфорту в територіальних громадах», – зазначив народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!